Omenaa Mensah

Omenaa Mensah to polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, bizneswoman i ekspertka od autoprezentacji. Mensah jest ambasadorką magazynu Forbes Women Poland oraz założycielką i prezesem Omenaa Foundation. Jest także żoną Rafała Brzoski, polskiego biznesmena, założyciela firmy InPost.

Mensah jest najbardziej znana z pracy jako prezenterka telewizyjna  w stacjach należących do Grupy TVN. Współtworzyła i prowadziła m.in. program „Domy gwiazd” na kanale DOMO+. Oprócz pracy przed kamerą, Mensah jest również przedsiębiorcą i trenerem autoprezentacji, jest również autorką książek.

Mensah w swojej pracy skupia się na pomaganiu kobietom, by czuły się bardziej pewne siebie. Wierzy, że każda kobieta ma potencjał, by być piękną i odnieść sukces, niezależnie od pochodzenia czy okoliczności. Mensah jest orędowniczką naturalnego piękna i samoakceptacji. Często wypowiada się przeciwko nierealistycznym standardom piękna, które są utrwalane przez media.

Oprócz pracy jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Mensah jest również odnoszącą sukcesy bizneswoman. Jest założycielką marek Occhiello i Amante szyjących męskie garnitury na miarę, a także luksusowej marki AMMADORA, produkującej wysokiej jakości meble.

Mensah z pasją oddaje się również swojej społeczności. Poprzez swoją fundację, Omenaa Foundation zajmuje się m.in. budową szkoły w Ghanie dla dzieci, a także edukacją i budowaniem od najmłodszych lat pozytywnych myśli na temat odmienności innych narodowości. Niedawno została również wybrana na ambasadorkę Forbes Women Poland.

Mensah jest świadoma, że sukces osiągnęła dzięki ciężkiej pracy i uporaniu się z wieloma problemami, które napotkała na swojej drodze. Uważa, że jej historia może inspirować innych do dążenia do własnych celów.

Kursy ajurweda online

Strefa Obfitości Ajurwedy Katarzyna Kłyż to miejsce, które oferuje pełne spektrum usług związanych z Ajurwedą. To …

Chłonne24

Chłonne24 to sklep online dla osób z zmagających się z nietrzymaniem nietrzymania moczu. W ofercie można znaleźć specjalistyczne …

INSANE

Insane Agencja SEO to firma specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu optymalizacji stron internetowych pod kątem …